ZŠ, MŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice ZŠ, MŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice

Dům umění - Kráse na dosah

KRÁSE NA DOSAH                   I., IV.SP

Dům umění-Galerie současného umění a architektury-edukační program                    

Začátkem listopadu jsme opět zavítali do Domu umění a využili další z nabídky edukačních programů – tentokrát program týkající se architektury - Kráse na dosah – Barozzi Veiga. Pod vedením milé lektorky Šárky Kosové jsme si velmi zajímavou výstavu prohlédli a následně si o ní popovídali. Ale tentokrát nás nečekala pouze výstava, dnešní návštěvou se plnila i    některá dříve vyřčená přání. Na Jakubovu prosbu z minulého workshopu reagovala lektorka Šárka připravenou výtvarnou dílnou – výrobou masek. Děti se s nadšením chopily díla a pod vedením si každý sám začal vyrábět svou masku, fantazii mohly rozvinout naplno. Dílna se naplnila soustředěním a silným zaujetím prací.  Malí umělci si s radostí tvořili svá krásná dílka. Práce náročná, ale velmi zajímavá. Základ máme hotový, na příštím workshopu si svá dílka dokončíme. Moc děkujeme Šárce za velmi profesionální a milý přístup a vedení.

Workshop i výstavu si děti užily a odcházely s úsměvem, svědčícím o vnitřním milém prožitku. Užili jsme si krásný čas v zajímavém prostředí a s hezkým programem.

Určitě se do Galerie současného umění vrátíme, těšíme se na další zajímavé programy.

           

1.11.2022                                                                Radka Pechová, Martina Vávřová

                                                                                            Foto: Kateřina Sobotová

 

 

 

 

 

Kráse na dosah 1Kráse na dosah 2Kráse na dosah 3Kráse na dosah 4Kráse na dosah 5Kráse na dosah 6Kráse na dosah 7Kráse na dosah 8Kráse na dosah 9Kráse na dosah 10Kráse na dosah 11Kráse na dosah 12Kráse na dosah 13Kráse na dosah 14Kráse na dosah 15Kráse na dosah 16Kráse na dosah 17Kráse na dosah 18Kráse na dosah 19Kráse na dosah 20Kráse na dosah 21Kráse na dosah 22Kráse na dosah 23Kráse na dosah 24

Partneři

Operační programyJsme poctivá školaCKPzačni správněYourChanceJihočeský krajnadace ČEZVividbooks

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout