ZŠ, MŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice ZŠ, MŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice

DNY PREVENCE - Kyberprostor

DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru

Dne 13.5. 2022 proběhl v tělocvičně školy preventivní program s názvem Bezpečnost v kyberprostoru. Program byl zacílený na žáky 2.stupně, kteří již většinou mají nějaké zkušenosti se světem komunikačních kanálů, sociálních sítí a aplikací.

Program zabezpečovaly odbornice z neziskové organizace Spirála z Českého Krumlova. Byl veden interaktivně a zapojoval žáky jako aktivní účastníky, aby předkládali své názory, aby diskutovali nad známými i neznámými skutečnostmi a aby se sami pokusili odhalit různá nebezpečí, která mohou číhat ve virtuálním světě. Žáci tak byli plně zapojeni a pomocí her a skupinových prací společně nacházeli cestu, jak se chovat na internetu bezpečně.

                                                            

                                                                                                         Eva Nováková

 

DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 2DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 3DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 4DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 5DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 6DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 7DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 8DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 9DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 10DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 11DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 12DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 13DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 14DNY PREVENCE – bezpečnost v kyberprostoru 15

Partneři

Operační programyJsme poctivá školaCKPzačni správněYourChanceJihočeský krajnadace ČEZVividbooks

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout