ZŠ, MŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice ZŠ, MŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice

Celostátní sportovní hry v Praze

Celostátní sportovní hry v Praze: Naše škola v akci

Naše škola MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené v Českých Budějovicích se s hrdostí zúčastnila celostátních sportovních her, které se konaly v Praze. Tento rok se zde utkalo 12 škol z celé republiky, přičemž se soutěžilo v různých disciplínách, jako jsou atletika, plavání, malá kopaná a basketbal. Ačkoli jsme se basketbalu nezúčastnili, naši žáci ukázali v ostatních disciplínách výjimečné výkony.

V kategorii atletiky jsme zaznamenali významné úspěchy. Samuel Lalik, náš talentovaný skokan, si vybojoval druhé místo ve skoku do dálky. Další stříbrnou medaili přidala Tereza Bedlánová ve skoku do výšky, kde ji jen těsně uniklo první místo. Tyto úspěchy jsou důkazem tvrdé práce a odhodlání našich žáků.

Celkově naše škola obsadila 12. místo. Hlavním cílem však nebylo jen soutěžení, ale také radost ze sportu a fair play. Naši žáci si hry náramně užili.

Ve volném čase jsme měli možnost prozkoumat krásy Prahy. Zúčastnili jsme se diskotéky, která byla plná zábavy a tance, a navštívili jsme ikonickou petřínskou rozhlednu, odkud jsme obdivovali panoramata města. Největším přínosem však bylo seznámení se s dětmi z jiných škol a navázání nových přátelství.

Naši žáci nejenže sportovali v duchu fair play, ale také skvěle reprezentovali naši školu. Jsme na ně nesmírně hrdí a těšíme se na další podobné akce, kde budeme moci opět ukázat náš talent a týmového ducha.

Jeřábek, Stehlíková, Homolková

 

CSH v Praze CSH v Praze 2CSH v Praze 3CSH v Praze 4CSH v Praze 5CSH v Praze 6CSH v Praze 7CSH v Praze 8

Partneři

Operační programyJsme poctivá školaCKPzačni správněYourChanceJihočeský krajnadace ČEZVividbooks

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout