ZŠ, MŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice ZŠ, MŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice

Dětský den na Hluboké

Poslední květnovou neděli se ve Sportovně relaxačním areálu v Hluboké nad Vltavou konal Benefiční den dětí na podporu dětí se SMA (Spinální muskulární atrofie) a svalovou dystrofií. Program byl opravdu pestrý a bohatý. Malé i větší slečny z Tanečního studia Rozálie za Strakonic bezchybně předvedly náročný taneční styl – step. O další zábavu se postarali country tanečníci, orientální tanečnice, Dr. Klaun s pomocnicí a jejich balonkové tvoření. Odpoledne završil pěvecký koncert Natálie Němcové a Petry Slaninové.

Přestože celý den pršelo, náladu si nikdo nenechal zkazit. Všude vládla pohoda, obecenstvo i účinkující se dobře bavili. Domů si všichni odnesli dárečky a hezké vzpomínky.

Velký dík patří organizátorům za jejich vstřícný a obětavý přístup a za velkou hromadu dárků, kterými obdarovali všechny děti z našeho dětského domova. Těšíme se na další shledání příští rok a doufáme, že s námi bude i sluníčko.

Julie Hrdá, Jana Dlouhá

Dětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na HlubokéDětský den na Hluboké

Dětský domov

Partneři

Operační programyJsme poctivá školaCKPzačni správněYourChanceJihočeský krajnadace ČEZVividbooks

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout