...ZPĚT

Pobyt rybářského kroužku na Lipně

10. -12. 5. 2013

     Jako každý rok  i letos jsme se vydali s členy rybářského kroužku na víkendový pobyt na Lipno. Tento pobyt je završením celoročního trénování navazování háčků, nahazování a učení rybářského řádu, jmen a lovných délek ryb.

     Počasí nám moc nepřálo, seděli jsme u vody v dešti  zabalení v pláštěnkách. Ale čím horší bylo počasí, tím víc nám braly ryby. Úlovků bylo hodně, cejni, plotice a i několik kaprů. Každý chlapec měl na svém kontě alespoň jeden úlovek. Ryby večer velcí chlapci zpracovali a těšili jsme se na nedělní oběd, protože jsme se domluvili, že z kapříků usmažíme řízky. Ostatní ryby jsme přivezli jako dárky pro maminky, tety vychovatelky, pro paní učitelky a pro pány učitele.

     Moc se nám na Lipně líbilo a i přes nepřízeň počasí jsme si víkend moc užili. Slíbené grilování v sobotu večer sice odpadlo, ale upečená kuřecí křidélka od tety Lidušky v troubě taky neměla chybu.

Děkujeme vedoucímu Pepovi, že nám tento pobyt umožnil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je David Ryjáček. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
...ZPĚT