...ZPĚT

CASSIOPEIA výukový program „JÁ TĚ SNÍM“ I.L, II.L

Z pestré programové nabídky Centra environmentální a globální výchovy jsme si tentokrát vybrali program s názvem „Já tě sním“ a opět si prožili aktivní, krásné dopoledne s příjemnou lektorkou a zajímavými činnostmi. Pro děti byl program připraven velmi poutavě, ihned byly vtaženy hrou i hezkým příběhem do děje.  Žáci si své znalosti z prvouky upevnili a rozšířili zase trochu jinou formou, prožitkem si téma blíže zpracovali.

Děti pochopily pojem „potravní řetězec“, postupné předávání energie a skutečnost, že i ten nejmenší živočich či rostlina je důležitá pro život těch ostatních. Kluci a děvčata si zahráli na zvířátka, která se skrývají před predátorem. Vyzkoušeli si, jak mají dobrý čich, sluch a zrak, nacvičili si soustředění při lovu.

Společnými aktivitami se kamarádi více sblížili a společný čas si užili. Dnešní program se velmi líbil a těšíme se na příště.

20.11.2018                                                                 Radka Pechová, Kateřina Volfová

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Černá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
...ZPĚT